منوی اصلی متفرقه  صفحه اصلی arrow اخبار شوراها arrow ساختار تشکیلاتی شهرداری‌های استان اصفهان اصلاح شد
صفحه اصلی
اخبار شهر گز برخوار
بیوگرافی اعضای شورا
درباره‌ی شهر گز برخوار
گالری تصاویر
اوقات شرعی

آمار بازدید کنندگان

شوراها
دیدگاه ولایت درباره شوراها
اخبار شوراها
تشکیلات شورا
جایگاه شورا در قانون اساسی
انتخابات شوراها
وظایف شوراها
ترتیب رسیدگی به تخلفات
سایر مقررات قانون شوراها
گفت و گو

گفت و گو با اعضای شورا

معرفی وب‌سایت
تبلیغات
ساختار تشکیلاتی شهرداری‌های استان اصفهان اصلاح شد
26 آبان 1388

ساختار تشکیلاتی شهرداری‌های استان اصفهان اصلاح شدکارشناس مسئول امور اداری و استخدامی شهرداری‌های استان اصفهان خبر از اصلاح ساختار تشکیلاتی شهرداری‌های این استان داد.

 

ماشاءالله حقیقی‌فر در حاشیه برگزاری همایش آشنایی با حقوق اداری شهرداری‌ها در شاهین‌شهر به خبرنگار واحد خبر شهرداری شاهین‌شهر گفت: طرح اصلاح ساختار تشکیلاتی شهرداری‌ها بر اساس اصل 44 قانون اساسی و باهدف واگذاری کلیه امور خدماتی و پشتیبانی به بخش خصوصی و تقویت بدنه تخصصی شهرداری‌ها طراحی و پس از تصویب وزارت کشور جهت اجرا به شهرداری‌های استان اصفهان ابلاغ شد.


وی بیان داشت: برابر این طرح شهرداری‌های استان در صورت نیاز به جذب نیروی متخصص، مراتب را کتباٌ و طی مراحل قانونی به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان اعلام و پس از اخذ مجوز از دفتر تشکیلات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، آزمون استخدامی را در شهر مورد نظر برگزار خواهند کرد.


حقیقی‌فر در خصوص احکام حدود 700 نفر از کارمندان قراردادی شهرداری‌های استان اصفهان که بین 4 تا 8 سال سابقه اشتغال دارند گفت: دفتر امور شهری استانداری تلاش دارد مدیریت تشکیلات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور را متقاعد سازد با صدور احکام رسمی این کارکنان موافقت نماید.


وی خاطرنشان ساخت: در این رابطه احکام رسمی بیش از 70 نفر از کارمندان قراردادی سازمان آتش‌نشانی اصفهان که قبل از سال 79 شاغل بوده‌اند صادر شده است. 


کارشناس مسئول امور استخدامی شهرداری‌های استان با اشاره به آگهی استخدام 30 هزار نفر در شهردای‌های کشور در خرداد ماه سال جاری توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، گفت: بر اساس این آگهی آنچه به عهده‌ی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان واگذار شده بود انجام پذیرفت اما زمان دقیق برگزاری این آزمون به استان اعلام نشده است.

 

 


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما
بررسی امنیتی. لطفا کد امنیتی را وارد کنید

<قبل   بعد>